7 moderniausios virtuvės dizaino idėjos

Modernaus dizaino tendencijos paprastai yra laikomos kaip pasižyminčios dideliu funkcionalumu, atviromis erdvėmis ir paprastumu, tačiau net ir vyraujant elementariomis linijoms visai nėra sunku sukurti kažką žavaus ir atitinkančio jūsų skonio lūkesčius.

Pasirodo, įdomias tendencijas galima pritaikyti ir savo virtuvėje, dėka joje esančių baldų. Kavos staliukai, žavingos kėdės ir lentynėlės – visa tai gali paversti jūsų virtuvę vienu iš jaukiausių kambarių jūsų namuose.

Šiame straipsnyje – 7 idėjos kuriomis remdamiesi galėsite savo virtuvę paversti ne tik unikalia, tačiau kartu ir žavinga.

Madoje – auksiniai akcentai

Nerūdijantys metalai tokie plienas ir auksas – paskutinis mados šauksmas.

Auksinė spalva jau iš savęs turi jaukumo ir prabangos jausmą. Žinoma, nereikia pirkti brangių baldų turinčių itin daug realios prabos šio metalo.

Galima pagalvoti apie paprastas aukso imitacijas esančias balduose. Svarbiausia stengtis išlaikyti vientisumą savo spalvų dermėje ir vengti spalvų per daug prieštaraujančių vienas kitai.

Nevenkite šviesos

Švarios linijos, lengvi tonai ir aiškios formos – visa tai šiais laikais yra itin populiaru ir naudojama virtuvės kambariuose maksimaliam efektui.

Tiesa, pagrindinis šviesos efektas vis tiek turėtų likti kaip įmanoma daugiau paremtas natūralia šviesa. Žinoma, svarbu ir geras šviestuvas apšviesiantis kambarį kuomet saulė jau nusileido.

Suteikite jai šilumos

Dar vienas populiarus spalvinis tonas – šviesesnio ir tamsesnio atspalvio ruda, primenati šokolado spalvą.

Čia tikrai nebus sunku rasti tokios spalvos baldų ir kitų virtuvės akcentų. Puikiai derės rudos spalvos tonai pereinantys iš šviesesnės į tamsesnę, todėl čia tikrai nebus rizikos „padauginti“ šios spalvos elementų.

Toks sprendimas ypač tinkamas toms virtuvėms, kurios negauna daug natūralios šviesos, tokiu būdu kambarys nepraranda savo žavesio.

Mėgaukitės tuo ką darote

Šiais laikais sėdėjimas namuose – aktualus dalykas praktiškai kiekvienam žmogui. Taigi, kodėl virtuvės nepaversti itin jaukia vietele namuose? Nepabijokite žaisti su ryškiais, įvairiaspalviais akcentais. Svarbu susikurti tokį vaizdą kurį jūs norėsite matyti ir žinoma, mėgaukitės visų renovacijos procesu.

Balta spalva – būdas suderinti visumą

Kadangi virtuvė dažnai būna sujungta kartu su valguomuoju arba svetaine, kai kurie interjero dizaineriai siūlo pagalvoti apie virtuvės įrengimą naudojantis vien balta spalva ir jos akcentai. Tai turėtų būti ne tik jūsų sienų, tačiau ir baldų spalva. Ji padės paslėpti didelį daiktų kiekį kuriuos galima dažnai rasti šiame kambaryje ir lengviau sulieti viską į bendrą visumą.

Suteikite jai ryškių elementų

Kai kurie žmonės linkti suteikti virtuvei itin ryškių elementų tokių kaip betoninės grindys. Tai yra kur kas unikalesnė ir įdomesnė situacija nei įprastiniai mediniai akcentai kuriuos galima surasti praktiškai kiekvienoje tradicinėje virtuvėje. Pagalvokite apie praktišką, tačiau kartu unikalų elementą kuris padarys kambarį kiek kitokį.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme keletą modernaus virtuvės dizaino idėjų. Pagalvokite apie tai kas jums patinka ir apsistokite ties tomis vientisomis idėjomis. Tokiu būdu, turėsite puikų ir unikalų virtuvės kambarį.

Paruošta pagal baldaiska.lt informaciją.

 

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos