Kai kuriose vietose greitieji kreditai bedarbiams yra išduodami

greitieji kreditai bedarbiamsGreitieji kreditai bedarbiams, dirbantiems savarankišku būdu ar tiesiog pagal darbo sutartį, išduodami įvairiomis sąlygomis. Kai kurios sąlygos nustatomo individualiai – atsižvelgiant būtent į kliento situaciją. Jeigu svarstote ar verta skolintis internetu, tuomet būtina pasidomėti ne tik tuo kaip viskas vyksta, bet ir apskritai – kam paskolos išduodamos, o kas neturi teisės jų gauti. Lietuvoje yra daug kredito įstaigų, kurios suteikia paskolas, tačiau tai nereiškia, kad visos pinigus skolina bet kam ir bet kada. Kadangi vartojimo kreditų rinka yra reguliuojama, vadinasi tiek kreditoriai, tiek ir klientai turi laikytis tvarkos.

Dabar greitieji kreditai bedarbiams negali būti reklamuojami jokiuose kanaluose. Tai draudžia vartojimo kredito įstatymas. Tačiau, paskolos bedarbiams irgi neišduodamos esant tam tikriems kriterijams. Pavyzdžiui, jeigu bedarbio asmens vienintelis pajamų šaltinis yra tik pašalpa, vadinasi jokiu būdu jokia kredito bendrovė jam negali skolinti pinigų. Tai būtų laikoma neatsakingu skolinimu. Už tai paskolų bendrovė smarkiai rizikuotų netekti licencijos ir aišku – gautų didelę baudą.

Visi greitieji kreditai bedarbiams turi būti išduodami laikantis paprastos tvarkos, kurią numato mokumo vertinimo nuostatai. Būtent pastarųjų pažeidimai yra dažniausiai priežastis, kodėl kai kurios bendrovės gauna dideles baudas. Mat, už jų pažeidimą yra numatoma galimybė panaikinti licenciją verstis šia veikla. Paskolų bendrovės dėl to ir nenori rizikuoti – jos nenori skolinti bedarbiams, nes tai jos gali prišaukti nemenkas bėdas.

Kas liečia skolinimąsi internetu, paprasčiausiai būtina suprasti, kad kaip ir bankuose, taip ir tokiose bendrovėse, paskolos išduodamos po mokumo įvertinimo. Jis vyksta paprastai. Jūs nurodote savo asmeninius duomenis, o kreditorius juos patikrina surenka kuo daugiau informacijos apie jus ir apie jūsų finansinę padėtį. Jeigu ji nėra labai gera, vadinasi kyla rizika, kad vėliau neturėsite iš ko sumokėti įmokų. Jeigu nebus iš ko mokėti įmokų – vėluosite arba visai negrąžinsite skolų. Tokios rizikos nenori prisiimti niekas, todėl bedarbių paraiškos dažniausiai yra atmetamos. Tiesa, atmetamos ir dirbančių žmonių paraiškos, nes kartais jų pajamos yra per daug mažos, o norimos paskolos dydis – per daug didelis.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos