Kaip analizuoti verslo duomenis?

Galbūt kažkas to nežino, tačiau verslo žvalgybos įdiegimas yra labai skausmingas tiek finansine, tiek emocine prasme. Kai pristatomos ne tik, kai kurios informacijos suvestinės, bet ir tikra verslo analizė, atleidžiama didelė dalis darbuotojų, nes paaiškėja, kad jie neatlieka jiems patikėtų funkcijų.

Įmonėms, turinčioms finansinių sunkumų, reikia kažką keisti, įmonėms, norinčioms nepatirti finansinių sunkumų, reikia ieškoti priemonių, kad tai išvengti. Dauguma įmonių išbando įvairias strategijas, kaip išanalizuoti savo verslo duomenis, ieško kažko naujo, ko niekada nebandė, bet apie ką visi kalba.

Vienas iš būų yra naudotis „Microsoft Power BI“. Ji paruoštas jungtis įvairiems failų formatams – „Excel“, CSV, JSON, XML. Pvz., Jei įmonė naudoja „Excel“ skaičiuokles, tuomet galite nubrėžti tam tikrą planą kitam ketvirčiui, artimiausiems šešiems mėnesiams ir pan.
Galima derinti kelis skirtingus šaltinius. Pavyzdžiui, naudoti 5 skirtingų tiekėjų duomenų bazes, kurios yra integruotos tarpusavyje naudojant „Microsoft Power BI“, kad rastumėte tam tikrus modelius ir naudotumėte juos verslo tikslais.

Verslo intelektas „Microsoft Power BI“ yra sprendimų priėmimo procesas, pagrįstas surinktais duomenimis. Tai dažnai naudoja vadovai idėjoms įgyvendinti. Užsukite analitika360.lt išsamiai informacijai gauti.

Gerai paruošta duomenų bazė, plačios duomenų analizės galimybės ir patogus administravimas leidžia greitai generuoti ataskaitas iš didelio duomenų kiekio, greitai ir lengvai pakeisti jų išvaizdą, nedalyvaujant IT specialistams.

Verslo žvalgybos sistema leis jums išspręsti keletą skubių užduočių:

• Intuityvus ir lankstus darbas su duomenimis;

• Efektyvus ir išsamus didelių duomenų kiekių naudojimas;

• Greitas valdymo sprendimų priėmimas remiantis skirtingų sistemų
duomenimis;

• Gebėjimas greitai reaguoti į besikeičiančias situacijas ir rasti tokių pokyčių
priežastis.

„Microsoft Power BI“ padės priimti pagrįstus sprendimus, siekiant sumažinti gamybos, pardavimo, logistikos išlaidas, taip pat pagerinti pagrindinės veiklos efektyvumą.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos