Kaip pasibaigė serialas “Vampyrų dienoraštis”?

Vampyrų dienoraščio finale, Damon’as ir Elena gyveno ilgai ir laimingai – bet serialo kūrėjai iš esmės pabaigą norėjo padaryti kitokią.

Jeigu dar nematėte ir nenorite spoilerių žiūrėti Vampyro dienoraščiai online ir pamatykite patys.

Serialo pabaiga ir kulminacija

Serialo “Vampyrų dienoraštis” pabaigoje Elena Gilbert ir Damon’as Salvatore’as gyveno ilgai ir laimingai kartu, tačiau serialo kūrėjų Julie Plec’o ir Kevino Williamsono pabaiga pasikeitė, kai Nina Dobrev’a paliko šou. „Vampyrų dienoraščiai“ truko aštuonis sezonus ir ekranizavo du papildomus serialus – „The Originals“ ir „Legacies“.

Kiekvieno sezono pagrindinis dėmesys buvo skiriamas naujai grėsmei – Mistikos kriokliams ir antgamtiškoms žmonių jėgoms, tačiau pasiutusio pasirodymo varomoji jėga buvo meilės trikampis tarp Elenos ir brolių vampyrų Damon’o bei Stefano Salvatore’so. Po daugelio metų „Stelenos“ gerbėjai vis dar jaučia stiprius jausmus Elenai ir nori, jog ji pasirinkų Damoną.

Siužetas

Vampyro dienoraščių siužete Elena ir Stefanas susitiko ir iškart įsimylėjo, tačiau jų romanas susidūrė su begale kliūčių, įskaitant augantį Elenos potraukį vyresniajam broliui Salvatore.

Per 4-o sezono finalą Elena pareiškė meilę Damonui, ir sudaužė Stefano širdį. Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki 6 sezono finalo, Dobreva savo „Instagram“ tinkle paskelbė, kad negrįš į 7 sezoną.

„Aš visada norėjau, kad Elenos istorija būtų šešių sezonų nuotykis, ir per tuos šešerius metus aš patyriau gyvenimo kelionę “. Laidoje Elenos nebuvimas buvo paaiškintas mistine koma. Dobreva grįžo į finalą, pakartodama savo vaidmenį kaip Elena ir Katherine Pierce (Dobreva vaidino visus penkis Petrovos doppelgangerius.)

Stefanas suleido savo broliui priešnuodį ir pasiaukojo, kad išgelbėtų “Mystic Falls” ir visus kitus, kuriuos jis mylėjo, o Damonas tavo mirtingas ir vėl susigrąžino merginą.

Komentaras nuo rašytojo, bei prodiuserio

Interviu metu su “EW” prodiuseris Plecas atskleidė, kad Elena ir Williamsonas galimai nusprendė, kaip užbaigti serialą 2 sezono metu. Damonas ir Stefanas pasiaukos dėl Elenos ir apsigyvens kitoje pusėje stebėdami, kaip Elena gyvena mirtingą gyvenimą, galbūt su savo vaikystės mylimuoju Mattu Donovanu.

Plecas tikėjosi atgaivinti meilės trikampį „Elena-Damon-Stefan“, suprasdamas būdą, kaip karčiai saldžia Elenos ir Stefano draugyste virsta kažkuo daugiau. Plecas pajuto, kad Dobrevo išėjimas „užantspaudavo romantišką likimą“ tarp Damono ir Elenos.

Taip pat, Plecas sakė EW žurnalistui:
“Tą akimirką man toptelėjo, jog turiu nustojo kurti serialą apie meilės trikampį ir tęsti laidą apie šių brolių galią ir meilę vienas kitam. Taigi pragare nebuvo taip, kad nužudžiau juos abu ir nepalikau nė vieno su laiminga pabaiga. Tai niekada niekada nenutiko “.

Be abejo, sunku įsivaizduoti, kaip laidos kūrėjai galėjo tvirtai laikytis Elenos, kuri buvo tvirtai nusiteikusi dėl to, kad žmonės dėl jos neaukoja savęs – praradę dvi didžiausias savo gyvenimo meiles be rimtos žiūrovų reakcijos.

Apibendrinant

Siužetas išties stulbinamas ir pabaiga įspūdinga. Norint labiau įsigilinti į šį serialą reikomenduojame apsilankyti www.filmai.life

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos