Kam reikalingas estetinis plombavimas?

Estetika yra neatsiejama šiuolaikinės odontologijos dalis: pacientai nebesikreipia į kliniką vien tik dėl gydymo, jie stengiasi įgauti tobulą, baltą ir švytinčią šypseną.

Šiandien daugelis žmonių labai rūpinasi savimi. Išvaizda tiesiogiai priklauso nuo sveikos ir gražios dantų išvaizdos. Jei jie yra lygūs, balti ir blizgūs, tada žmogus pasitiki savimi.
Meninis ar estetinis dantų atstatymas yra teisingos danties formos, struktūros, natūralaus blizgesio atstatymas naudojant kompozicines, plombines medžiagas. Didžiausias privalumas estetinio plombavimo: dėl plačios spalvų paletės galima pasirinkti kuo artimesnį dantų emaliui atspalvį.

Estetinis plombavimas leidžia pakeisti dantų formą, padaryti juos lygesnius, pakeisti spalvą. Taip pat galima atsikratyti įvairių defektų, kurie atsirado dėl traumų. Procedūros metu specialistas naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, kurių dėka imituojami natūralūs dantų audiniai. Tokiu būdu dantys atstatomi sluoksniais, dėl to visiškai atkuriama danties anatominė struktūra. Kiekvienas sluoksnis džiovinamas po lempa. Šio metodo dėka galima išvengti protezavimo. Be to, šis metodas turi daug privalumų. Pavyzdžiui, estetinio plombavimo ilgaamžiškumas yra toks pat kaip ir daugelio protezavimo rūšių. Tačiau, kita vertus, žmogus išlaiko savo dantis, kurie tampa labai gražūs.

Estetinis plombavimas reikalingas:
• Kai norima atkurti pradinę dantų išvaizdą ir ištaisyti bet kokio sudėtingumo trūkumus;
• Kai dantys yra suskilinėję;
• Kai danties emalio spalvos pasikeitusios;
• Kai atsiranda tarpai tarp dantų;
• Kai skilo ar nulūžo dantis.
ev
Kinikos evadenta.lt gydytojai sugeba nuostabiu tikslumu ir natūralumu perteikti natūralias tam tikrų audinių savybes skirtingose danties dalyse. Atkurdamas prarastus audinius, odontologai sluoksnis po sluoksnio taiko kokybiškas ir kruopščiai parinktas restauravimo medžiagas, kurių atspalviai ir skaidrumas labiausiai atitinka žmogaus danties audinius.
Dantų atkūrimo specialistų galimybių neriboja žinios ir įgūdžiai. Štai kodėl estetinė odontologija yra kūrybiškiausių ir kompetentingiausių specialistų darbo sritis.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos