Kodėl turėtumėte apsišviesti savo namo kiemą?

Jei jums reikia pagalbos, paprastai galite kreiptis į kai kuriuos žmones arba galite gauti patarimų iš apšvietimo ekspertų sodo centruose, tokiuose kaip „Home Depot“ ir „Lowes“. Jie ne tik žino lauko sodo apšvietimo sudėtingumą, bet ir žino, kada naudoti lauko saulės, žemos įtampos, Malibu ir daugybę kitų lauko apšvietimo įrenginių. Grindiniai šviestuvai labai padeda parodyti jūsų sodo grožį net ir tamsiuoju paros metu.

 

Be to, daugelis jų taip pat yra puikūs kraštovaizdžio architektai, pasižymintys aukštu meniškumu, pavyzdžiui, apšviečiantys medžių kamienus, kad pasiektų dramatiškų efektų. 

 

Sodo šviestuvai

    

Geriausia dalis ieškant apšvietimo projektavimo profesionalo – įsitikinti, kad savo namuose ar biure įrengėte geriausius sodo šviestuvus, o šie šviestuvai ir toliau gerai atrodys, gaminami ir gaminami visą gyvenimą. 

 

Tačiau, kai bandote įsigyti LED sodo prožektorius, visada turėtumėte nepamiršti vieno svarbaus dalyko – visada atlikti tinkamus jūsų dizainui skirtų LED sodo prožektorių tipų tyrimus ir visada atlikti tinkamus projektavimo įmonės tyrimus. komentuoti. Suprasdami skirtingus saulės energijos sodo šviestuvų tipus, galite gauti reikiamos informacijos, pvz., norimą sodo stilių ar dizainą arba jus dominančio apšvietimo galios tipą. 

 

Norint naudoti lauko apšvietimą, svarbu tiksliai suprasti kurias sodo ypatybes norite pabrėžti ir kaip norite tai padaryti.

    

Nepamirškite tam tikrų vietų, kurioms gali būti naudingas apšvietimas, pavyzdžiui, lauko durys, baseinas, laiptai, važiuojamosios dalies, garažo vartai, takai, terasos ar kiemeliai, gatvių ženklai, kraštovaizdžio tvarkymas, vėliavų stiebai ir maisto ruošimo zonos.

 

Saugumas

    

Vertindami, kur jums reikia šviesos, įvertinkite ir spindulio kampus. Norėdami sukurti susidomėjimą ir saugumą, kai naudojate lauko apšvietimą, kad paryškintumėte taką sode ar namo priekyje, naudokite šviesą iš abiejų pusių ir keiskite atstumą tarp erdvių. Jei apšvietimas yra tolygus ir simetriškas, kelias taps nepageidaujamu židinio tašku, nes naktį jūsų sode galima pamatyti daug daugiau.

    

Per didelis elementų, tokių kaip medis, tvenkinys ar sodo takas, apšvietimas užtemdys visa kita sode. Norint sukurti funkcionalų ir atmosferinį efektą lauke, LED apšvietimas yra puikus sprendimas pabrėžti jūsų sodo ypatybes. 

 

Kaip matote, lauko apšvietimo sistemos įrengimas sode yra protingas pasirinkimas tiems, kurie nori pridėti grožio ir funkcionalumo, padidinti lauko plotą ir pagerinti savo augalų kokybę. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie sodo apšvietimo idėjas, kurios padėtų stilingai apšviesti lauko erdvę.

 

Išnaudokite lauko erdves

    

Tinkamo sodo apšvietimo pasirinkimas yra dar vienas būdas išnaudoti visas lauko erdves. Sukurti tinkamą apšvietimo efektą savo sode gali būti labai svarbu, todėl verta skirti laiko tinkamai jį suplanuoti, kad gautumėte efektą, kurį norite išnaudoti kiekvieną laisvą minutę lauke. 

 

Šviestuvų įtraukimas į savo sodą turi įtakos bendrai jūsų namų išvaizdai ir dažnai turi įtakos ne tik jūsų gyvenimui lauke, bet ir jūsų gyvenimui patalpose. Kraštovaizdžio apšvietimas ir sodo šviestuvai yra puikus būdas pabrėžti geriausias savo kiemo savybes ir padaryti namus saugesniu.

    

Apie sodo apšvietimą dažnai galvojama vėliau, tačiau tai yra raktas kuriant nuotaiką ir suteikiant jūsų lauko erdvei dekoratyvumo bei dramatiškumo, nesvarbu, koks dydis. Gerai suprojektuotas kraštovaizdžio apšvietimas gali paversti jūsų tipišką kiemą oaze – puikia vieta atsipalaiduoti, pavalgyti, linksminti svečius ar tiesiog pabūti su šeima. 

 

Sujungę minkštą ir šiltą apšvietimą gyvatvorėje ar kitame minkštame / kietame jūsų sodo kraštovaizdyje sukursite nuotaiką ir sukursite vėsią ir prašmatnią lauko erdvę, kaip niekas kitas.

    

Ilig vakarai kieme bus kasdienybė

 

Šios sodo apšvietimo idėjos privers svajoti apie ilgus vakarus lauke, nesvarbu, ar turite hektarų žemės, nedidelį sodą ar net balkoną, kurį reikia apšviesti. Tikimės, kad jums patiko skaityti aukščiau pateiktas lauko apšvietimo idėjas ir kad mūsų straipsnis tikrai sudomino jūsų naktinio sodo planus.

    

Jei manote, kad jūsų sodas šiuo metu atrodo gerai, neabejotina, kad jūsų sodas atrodys labai gražiai, jei aplink namus pridėsite prožektorių ir akį traukiantį lauko apšvietimą. Tinkamose vietose kūrybiškai išdėlioti šviestuvai pavers jūsų sodą rojumi sutemus. Erdvė naktį ypatinga yra šviesos ir šešėlių žaismas, paryškinantis ypatybes, kurių dienos metu galbūt nepastebėsite, ir sukuriantis kontrastą bei šešėlį naudojant jūsų sodo formas ir augalus.

    

Norėdami suteikti namams ir sodui gilumo, apšvieskite ne tik namus, bet ir sodą, kitaip pastatas taps labai griežtas. Viršutinis apšvietimas gerai veikia tolimajame sodo gale, kur galite apšviesti tvorą, kad erdvė atrodytų didesnė, o apatinis apšvietimas gali būti naudojamas objektams, pvz., medžiui, pastebėti arba virš stalo, kad būtų apšviesta valgant ar atpalaiduojantis. … 

 

Pabaigai

 

Akcentinis apšvietimas: naudojamas nurodyti konkrečią sodo vietą, pavyzdžiui, centrinį medį arba apdovanojimus pelniusią gėlių lovą. Taip pat galima naudoti gatvių apšvietimą. Jeigu domina dar kiti apšvietimo būdai apsilankykite Elempos.lt.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos