Kokias žaliuzes rinktis butui?

Žaliuzės yra dažnas šiuolaikinių apartamentų elementas. Jos lengvai sukuria norimą šviesą kambaryje, harmoningai tinka bet kokiam interjerui. Norėdami įsigyti tikrai sėkmingą pirkinį, turėtumėte atsižvelgti į kambario dekorą.

Žaliuzės virtuvėje

Virtuvė yra pirmoji vieta, kur turėtumėte įsidėti žaliuzes. Jos turėtų būti lengvai nuimamos, kad būtų įmanoma jas dažniau išvalyti. Mėgstamiausi yra horizontalūs gaminiai iš aliuminio arba plastiko – šias medžiagas išvalyti lengviausia.

Žaliuzės svetainėje

Svetainėje lamelės tarnauja kaip geras viso interjero priedas, sukuria komfortą ir jaukumą. Svetainėje tinka tiek horizontalios, tiek vertikalios žaliuzės. Antrasis variantas yra tinkamesnis. Vertikalios žaliuzės neblunka ir nemeta šešėlio ir vizualiai padidina erdvę.

Svetainėje galite įsirengti tik žaliuzes arba kaip priedą prie užuolaidų. Įdomi idėja yra romėnų užuolaidos žaliuzės audinio pavidalu, atitinkančios lango aukštį ir plotį. Per nuobodu apsistoti ties balta spalva – dizaineriai Klaipėdoje siūlo ne tik įvairius spalvų sprendimus, bet ir raštuotas žaliuzes. Renkantis taip pat galite atsižvelgti į baldų tekstilės spalvas: sukūrę vieną spalvų schemą dekoratyvinėmis pagalvėmis ar minkštų baldų apmušalais, sukursite harmoniją interjere.

Žaliuzės miegamajame

Pagrindinis žaliuzių tikslas miegamajame yra apsaugoti nuo gatvės šviesos, tai yra, kad kambario apšvietimas būtų švelnus. Roletai puikiai atlieka šią užduotį, užtikrindami patikimą miegą.

Puikus miegamojo variantas būtų medinės plokštės, pagamintos iš Kanados liepų arba balzos medienos. Produktai neblunka ir labai patvarūs.

Žaliuzės vaikų kambaryje

Verta įrengti lentjuostes, kurios apsaugotų kambarį nuo ryškios gatvės šviesos ir kambarį padarytų žaismingą. Gamintojai ne veltui bando paįvairinti foto žaliuzių asortimentą. Šiuo atveju spalvų schema gali būti įvairi. Svarbiausia, kad vaikas jaustųsi patogiai!

Šiuolaikinės žaliuzės jau seniai užkariavo dizainerių ir butų savininkų širdis ir nustojo būti išskirtinai pilkų biuro patalpų atributas.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos