Kreditai be registracijos mokescio

kreditai be registracijos mokescio
kreditai be registracijos mokescio

Atnaujinta 2020 metais spalio mėnesį. Greitieji kreditai be registracijos mokesčio nebesuteikiamos jokioje greitųjų kreditų bendrovėje.

Norintys pasiskolinti dabar privalo atlikti visus asmens tapatybę patvirtinančius veiksmus.

Ar žinojote, kad kreditai be registracijos mokesčio suteikiami daugelyje vietų? Ne? Turbūt todėl, kad teko internete skaityti arba iš pažįstamų girdėti mitus, kurie kartais trukdo asmenims pasinaudoti puikiomis galimybėmis. Kaip ir daugelis kitų patrauklių paslaugų – taip ir kreditai yra apipinti įvairiais mitais. Svarbiausia domėtis, atsirinkti tinkamą informaciją ir paskui džiaugtis nauda. Pagrindinius mitus pateikiame straipsnyje.

Pasiskolinti dar niekada nebuvo taip lengva kaip dabar!

1 mitas – verslininkai siekia apgauti žmones.
Visos legaliai dirbančios įmonės tiksliai nurodo visas sąlygas, kurios apibrėžia pasiskolinimo galimybes. Kuo detaliau su smulkmenomis pavyks susipažinti – tuo būsite tikresnis, kad ateityje nekils problemų. Pavyzdžiui, kreditai be registracijos mokesčio yra puikus pasirinkimas, tačiau ne visos įmonės suteikia tokią galimybę.

2 mitas – palūkanos yra labai didelės.
Įmonių daug, o palūkanos labai varijuoja. Visada galite pasirinkti tą pasiūlymą, kuris Jums labiausiai tinka. Pirma paskola, juolab, labai dažnai suteikiama visiškai nemokamai.

3 mitas – retas gali pasiskolinti.
Paskolos suteikiamos labai paprastomis sąlygomis, tad nereikia būti pasiturinčiu, kad įmonė sutiktų paskolinti. Juolab, įmonių pasiūla tokia plati, kad jeigu nepaskolins viena, visada galite kreiptis į kitą, kur Jums bus suteikiamos paslaugos.

4 mitas – norint pasiskolinti privalu turėti pastovų darbą.
Tikrai ne. Greta įprastų paskolų egzistuoja galimybė pasiskolinti su užstatu. Tokiu atveju asmuo gali apskritai nedirbti ir paskola jam vistiek bus suteikta.

5 mitas – Paskolos grąžinimo eigoje gali pakisti sąlygos.
Sąlygos jokiu būdu negali kisti ir jos nekinta. Nei viena save gerbianti bendrovė taip nesielgtų su klientu. Juk viskam pasirašoma sutartis. Tiksliai išsiaiškinus smulkmenas tokių klausimų ateityje net nekils.

6 mitas – kreditas apipinamas labai daug įvairių mokesčių.
Visi galimi ir esami mokesčiai nurodyti sutartyje, tad labai svarbu ją detaliai perskaityti, kad paskui nebūtumėte nustebęs.

7 mitas – skolintis galima tik dideles pinigų sumas.
Greitieji kreditai be registracijos mokesčio gali būti tiek dideli, tiek maži. Siūlomos labai įvairios pinigų sumos, kad kiekvienas žmogus atrastų jam priimtiną paskolos variantą. Skolinkitės atsakingai.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos