Mitai apie civilinį draudimą internetu ir ne tik

Privalomasis transporto draudimas jau tapęs kasdieniu kiekvieno vairuotojo užsiėmimu. Šis veiksmas kartojamas taip dažnai, kad aplink jį imta kurti įvairiausius mitus. Raudonų automobilių draudimo įmokos didesnės, nes šie dažniau vagiami už kitus. Įsigytas civilinis draudimas internetu galioja visiškai skirtingomis sąlygomis nei įprastiniu būdu pirktas TPVCA draudimas. Tokios ir panašios istorijos net nejučiomis veikia draudimo bendrovių klientus, tad laikas sulaužyti kelis jau nusistovėjusių stereotipų.

Draudžiantis internetu siūlomos didesnės kainos

Vis tas nesibaigiantis noras derėtis bei nepasitikėjimas elektronine erdve ir technika. Galima nuraminti, kad civilinis draudimas internetu turi tokias pat taisykles, sąlygas bei yra sudarytas pagal tuos pačius kainodaros principus, kurie yra taikomis ir draudimo paslaugų įsigijimo punktuose. Iš tiesų, perkant draudimą internetu ne tik galima pamatyti skirtingų bendrovių kainų palyginimus, bet ir gauti papildomų nuolaidų, o sąlygas galima skaityti tiek ilgai, kiek tik norisi, kol įsitikinama, kad viskas ko jums reikia yra įtraukta.

Senyvo amžiaus vairuotojai bei moterys moka brangiau

Lytis kaip ir amžius neturi visiškai jokios įtakos draudimo kainodarai. Tačiau yra keli faktoriai, kurie įtakoja galimus senjorų ir dailiosios lyties atstovių privalomojo draudimo kainos šoktelėjimus. Vyresnio amžiaus vairuotojai dažnai renkasi padėti savo anūkams, dar tik pradedantiesiems vairuotojams, įsigyti draudimą, nes turi ilgų metų stažą bei drausmingą istoriją. Tačiau dėl papildomo jauno vairuotojo atsiradimo, senolių automobilio draudimo kainos pakyla. Taip pat jaunesniosios kartos tarpe didelio populiarumo susilaukia civilinis draudimas internetu, kur taikomos akcijos bei nuolaidos, ir taip sutaupomi finansai. O kalbėdami apie lyties ir draudimo kainos santykį, pastebime, kad skirtingų lyčių atstovai renkasi skirtingo tipo automobilius, kurių parametrai būtent ir nulemia draudimo kainą.

Mieste naudojamo automobilio draudimas DAUG brangesnis nei kaime

Paneigti, kad mieste naudojamos transporto priemonės kainodara didesnė nei kaime naudojamosios negalime. Tačiau šis skirtumas yra labai nežymus ir tik vos jaučiamas. Šį mitą įtakoja, tai, kad dažniau naujesnio modelio automobiliai yra eksploatuojami mieste nei kaime. Jų privalomasis draudimas tikrai ženkliai didesnis, dėl brangių remonto darbų bei populiarumo vagišių tarpe.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos