Nagų frezos privalumai

Dailus manikiūras ir nepriekaištingai sutvarkyti nagai yra savimi besirūpinančios moters vizitinė kortelė. Tačiau prasidėjus visuotinei pasaulinei pandemijai ir užsidarius daugumai grožio salonams, daugumai teko pradėti mokytis darytis manikiūrą ir pedikiūrą savarankiškai. Be abejo teko įsigyti ir tam reikalingus būtinus profesionalius įrankius, tokius kaip freza nagams . Tad kokie yra šio įrankio privalumai ir ar sudėtinga juo naudotis?

Nagų freza dar kitaip vadinama elektrine dilde nagams. Šis įrankis yra gana populiarus, nes yra įvairaus galingumo ir įvairių formų antgalius – galvutes, padedančius ne tik sukurti norimą nago formą, bet ir paruošti jų nago plokštele, pavyzdžiui planuojant nagus lakuoti ilgalaikiu laku. Neturint praktinių įgūdžių, rekomenduojama rinktis mažesnio galingumo frezas nagams. Antgaliai pagaminti naudojant ambrazyvinėmis medžiagomis, kurių pagalba galima lengviau pašalinti negyvas odos ląsteles ir odeles aplink nagus. Tam yra naudojami specialūs frezos antgaliai pagaminti iš pemzos. Taip pat yra specialūs antgaliai skirti poliravimui, pagaminti iš zomšos, silikono ar gumos.

Tai kaip pavyks susitvarkyti nagus, priklauso ir nuo frezų antgalių formos, o jų būna pačių įvairiausių: trapecijos arba ritinio formos (labiau tinka pedikiūrui atlikti bei pašalinti negyvas odos ląsteles); kūgio formos (mažo dydžio – pašalina sausą odą aplink nagus; didelio dydžio – pašiaušia nago plokštelės paviršių, padeda lengvai nuimti ilgalaikį gelinį nagų laką bei padeda lengvai suformuoti nago formą, ypač tinka jei buvo atliktas nagų priauginimas); smeigtuko formos (pašalina odeles ir leidžia pašiaušti nago plokštelės paviršių); vinies forma (padeda pašalinti sausas odeles aplink nagą); įvairių formų poliruojantys antgaliai, dažniausiai būna kūgio ar kulkos formos. Įsigijus profesionalius įrankius, galėsite džiaugtis gražiais ir tvarkingais nagais.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos