Patarimai perkantiems vyrišką rankinę

Kalbant apie krepšius, vyrai neapsiriboja vien kuprine. Stilingai nuovokaus džentelmeno laukia didelis rankinių pasirinkimas, kuriame galima rinktis iš daugelio medžiagų, spalvų bei stilių, tinkančių įvairioms progoms ir priderinamų tiek prie klasikinių, tiek prie laisvalaikio drabužių.

Perkant vyrišką rankinę svarbu yra rasti tinkamo dydžio, formos, audinio, spalvos ir ilgaamžišką pirkinį. Jei vyrui į darbą reikia nešiotis visus susitikimo užrašus ar planšetinį kompiuterį laikas investuoti į kokybišką portfelį. Šio stiliaus vyriški krepšiai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų gali atrodyti itin madingai ir profesionaliai.

Ieškant laisvalaikio, universalios rankinės derėtų pagalvoti apie spalvas. Įvertinti kokie spalvų deriniai atsispindi kasdien dėvimuose rūbuose ir pagal tai pasirinkti rankinę. Jei dažnai dėvimi klasikinio stiliaus drabužiai, puikiai tinka šokolado, kaštono ar kiti sodrūs, rudi atspalviai. Jei nuolat pasirenkami pilkų atspalvių laisvalaikio tipo drabužiai tiks juoda, tamsiai mėlyna arba alyvuogių spalvos rankinė iš natūralios odos.

Renkantis vyrišką krepšį svarbiausia yra medžiaga. Visų pirma derėtų įvertinti kaip ir kiek dažnai bus naudojama rankinė. Ar joje bus laikomi svarbiausi asmeniniai daiktai, darbo dokumentai, nešiojamieji kompiuteriai ar laisvalaikio apranga, skirta darbui sporto salėje? Šios medžiagos rankinės ne tik tinka ofiso darbui, bet ir puikiai pasitarnauja sporto salėje bei  kelionėse. Jie suteikia daug vietos sunkesniems daiktams, kuriuos labai lengvai galima įmesti į krepšį. Tokią rankinę lengva nešiotis dirželiu per petį arba patogiai paėmus už dvigubų rankenų. Natūralios odos krepšiai yra bene stilingiausi ir patvariausi. Jie gali būti brangesni, tačiau jie yra pagaminti taip, kad tarnautų ilgai, o su metais įgautų vis daugiau savitumo. Bet kurios paskirties bei tipo odinė rankinė taip pat yra ir puiki dovana vyrui.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos