Patrauklus logotipas – svari verslo detalė

Pirmiausia nustatant prekės ženklo atmosferą lengviau įtraukti čia aptartus logotipo dizaino patarimus. Logotipų pavyzdžiai naudoja kasdienę koncepciją bus lengviau sukurti atpažįstamą logotipą, kurį galėsite kūrybiškai naudoti rinkodaros metu. Turėtumėte sukurti paprastą logotipą, kuris būtų malonus akims ir apibūdintų jūsų prekės ženklą jūsų auditorijai. Tai reiškia, kad norite, kad žmonės užmegztų teigiamą, prasmingą ryšį su jūsų prekės ženklu, o puikus logotipas yra vienintelis būdas tai padaryti.

 

Laikykis bendrų taisyklių

 

Jei laikysitės savo prekės ženklo vertybių ir sukursite logotipą, kuris efektyviai perteikia jūsų esmę, žmonėms bus lengviau prisiminti jūsų logotipą ir susieti su jūsų prekės ženklu. Jei žmonės negali rasti jokio ryšio tarp verslo ir jūsų logotipo, jūsų pastangos sukurti prekės ženklą bus bergždžios. Štai kodėl svarbu sukurti tokį logotipą, kuris patrauktų akį ir visada reprezentuotų jūsų prekės ženklą. Kai turėsite prekės ženklo logotipą, sulauksite daugiau rekomendacijų iš nuolatinių klientų ir sulauksite palaikymo žmonių, kurie jus laiko patikimu ir patikimu verslu.

 

 

 

Gerai sukurtas logotipas gali generuoti daugiau pajamų (netiesiogiai), padidinti klientų išlaikymo rodiklius ir priversti žmones patikėti, kad esate patikimas prekės ženklas. Jūsų logotipas yra jūsų prekės ženklo įvadas, todėl jis turi išskirti ir išskirti jūsų prekės ženklą iš kitų, patraukti auditorijos dėmesį ir padaryti teigiamą, ilgalaikį įspūdį. Jūsų klientai taip pat matys jūsų logotipą savo mobiliuosiuose telefonuose, taip pat bet kokią laikmeną, kurią pasirinksite reklamuodami savo verslą. Nors jūsų logotipas neturi tiksliai atspindėti jūsų prekės ženklo prekių ir paslaugų, jis turi kažkaip susieti su jūsų verslu.

 

Atmink, jog logotipas bus naudojamas visur ir visuose kontekstuose

 

Jūsų logotipas bus naudojamas visame jūsų prekės ženklo turte – nuo ​​svetainių antraštės iki vizitinių kortelių. Turite atsiminti savo logotipą, o ne tik kurdami savo įmonės svetainę ar kurdami produktus. Nesvarbu, ar kuriate naują logotipą naujam verslui, ar perkuriate pasenusį, esmė ta, kad logotipas turi simbolizuoti jūsų prekės ženklą, todėl geriausia padaryti jį ne tik vizualiai patrauklų, bet ir paprastą dizainą. Be to, kad prekės ženklo atpažinimas yra greitas, o dizainas patrauklus akims, logotipo dizainas būtų kuo paprastesnis, taip pat labai svarbu naudoti logotipą kitose medžiagose, todėl pereisime prie kito dalyko.

 

Unikalumas ir įsimintinumas

 

Logotipų dizainas turi būti unikalus ir įsimintinas, turintis pagrindinę koncepciją su paprasta žinute, nors nepakliūti į spąstus tiesiog parodyti, ką daro jūsų įmonė. Norėdami sukurti ilgalaikį įspūdį, įsitikinkite, kad jūsų įmonės logotipas yra unikalus, o tai reiškia, kad jo dizainas turi remtis nauja koncepcija, kad išsiskirtų iš gausybės logotipų rinkoje. Geras logotipo dizainas sukuria įmonės profesionalų įvaizdį, daro jį išskirtinį ir sukelia susidomėjimą jūsų tikslinėje auditorijoje. Logotipo paprastumas labai padeda sukurti prekės ženklo asmenybę, nes klientas gali lengvai prisiminti įmonę ir savo veiklą.

 

 

 

Aukščiau išvardyti dalykai yra būtini norint sukurti logotipą, kuris ne tik padės sukurti jūsų prekės ženklo vizualinį identitetą, bet ir padės sėkmingai vykdyti verslą. Pavyzdžiui, jei visi jūsų konkurentai laikosi vienspalvių logotipų su žodiniais ženklais, pabandykite sukurti savo logotipą naudodami spalvas arba unikalią tipografiją, kuri padės jūsų prekės ženklui išsiskirti. Paimkite skirtingus logotipo dizaino elementus, pvz., spalvas, šriftus ir stilius, ir pažiūrėkite, kaip galite juos integruoti į kitas naudojimo atvejo dalis. 

 

Pabaigai

 

Yra keletas gairių, į kurias turėtumėte atsižvelgti rengdami logotipų dizaino strategiją, nuo esamų logotipų, kuriuos reikia perdaryti, iki logotipų, kurie yra tik koncepcijos stadijoje naujiems prekių ženklams.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos