Plaukų dažymo technikos

Plaukai moterims yra tikrai labai svarbūs – juk kiekviena svajoja apie sveikus, žvilgančius plaukus, tačiau kartais norisi kardinalių pokyčių, vis kitokio įvaizdžio, kurį susikurti padeda plaukų dažai, įvairūs kirpimai bei plaukų aksesuarai. Iš esmės, plaukai gali net labai pakeisti žmogaus išvaizdą, pabrėžti geriausius bruožus ir pagerinti kasdienį įvaizdį.

Įvairiausios technikos leidžia džiaugtis ir ne itin įpareigojančiais plaukų dažymais, kurie užtikrina, jog į grožio saloną kas mėnesį eiti tikrai nereikės. Taigi, kokie dažymai dabar populiarūs ir kuriuos galima atlikti tiesiog namuose?

Sruogelės – populiariausias pasirinkimas

Plaukų dažymas sruogelėmis tikrai gali būti labai geras pasirinkimas, kai nesinori viena spalva nusidažyti visų plaukų. Tai taip pat labai geras metodas, kai norisi tik paryškinti plaukus, nes sruogelės gali būti ryškios arba blankesnės, sunkiau matomos. Pastaruoju metu sruogos pasirenkamos itin dažnai, nes atsiranda vis įdomesnių technikų, kurios leidžia džiaugtis vis gražesniais spalvų perėjimais ir susiliejimu.

  • Balayage technika

Toks sruogelių dažymas tinka daugeliui ir yra ypač naudingas, jei plaukai plonesni. Šis būdas ne tik vizualiai suteikia apimties, bet taip pat yra palyginus švelnus, nes dažoma tik dalis plaukų. Tai reiškia, kad plaukams daroma mažesnė žala. Svarbiausias dalykas pasirinkus tokią techniką yra spalva. Plaukų dažai turi būti kokybiški ir užtikrinantys, jog sruogos išliks ryškios spalvos kiek įmanoma ilgiau. Spalvą reikia rinktis pagal odos atspalvį ir akių spalvą. Balayage dažymo metu šaknys yra neliečiamos, patys plaukai dažomi tose vietose, kur juos natūraliai apšviečia saulė. Taip išgaunamas labai natūralus, neįpareigojantis efektas.

  • Airtouch technika

Tai būdas dažyti plaukus sruogelėmis, nepaliekant jokių ryškiai matomų spalvos perėjimų, dėl ko visas dažymas atrodo labai prabangiai ir natūraliai. Iš esmės, airtouch efektas tikrai gali priminti balayage, tačiau šios technikos turi ir skirtumų. Ne kiekvienas šį dažymą gali įgyvendinti, o pasiryžusiems reikėtų žinoti, jog grožio salone gali užsibūti net ir 4 valandas ar ilgiau. Dažymo metu plaukai yra atskiriami labai plonomis sruogelėmis ir tuomet išpučiamos džiovintuvu. Plaukai, kurie lieka neišpūsti dažniausiai yra ilgiausi ir stipriausi – būtent jie yra dažomi, o visi kiti paliekami natūralios spalvos.

  • Itin smulkių sruogelių dažymo technika

Nei balayage, nei airtouch technikos namuose negali būti tinkamai įgyvendinamos. Sau pritaikyti tokius dažymo metodus tikrai gali būti sunku, tačiau itin smulkiomis sruogelėmis nusidažyti plaukus galima ir namuose. Tam galima įsigyti specialių priemonių, kurios palengvina tokį dažymo būdą namuose. Speciali skylėta kepurėlė ir vašelis padės ištraukti itin smulkias plaukų sruogeles ir patogiai jas nudažyti nepalietus po kepurėle esančių plaukų. Žinoma, plaukų dažai dažant plaukus namuose yra labai svarbus aspektas, kadangi prastas pasirinkimas gali negrįžtamai pažeisti plaukus. Itin smulkių sruogelių dažymas tikrai primins balayage ir airtouch, tačiau spalvos perėjimai gali būti labiau akivaizdūs.

Visų plaukų dažymas – klasika

Būdas keisti įvaizdį, kai dažomi visi plaukai tikrai iš mados neišėjo. Dabar tą atlikti galima dar paprasčiau, nes parduotuvių lentynos yra numargintos įvairiausio tipo plaukų dažais – nuplaunamais, ilgalaikiais, natūraliais, itin ryškiais ar neįprastų spalvų. Nusidažyti visus plaukus yra nesunku, todėl tai dažnai atliekama namų sąlygomis. Visgi dažniausiai lengviau yra šviesiaplaukėms, kurios nori kiek patamsinti plaukus, nes plaukų šviesinimas namų sąlygomis reikalauja kur kas daugiau žinių. Dažymas viena spalva puikiai pabrėžia veido bruožus, o priklausomai nuo kirpimo gali ir atitraukti dėmesį nuo trūkumų. Taip pat tai puikus pasirinkimas nemėgstantiems žaismingumo bei norintiems rimtesnio įvaizdžio.

Nauja tendencija – priekinių sruogų dažymas

Paskutiniuoju metu itin išpopuliarėjo dviejų arba vienos priekinės sruogos dažymas visiškai kitokia spalva nei yra natūralūs plaukai. Tamsiaplaukės renkasi šviesias sruogas, šviesiaplaukės tamsias, o kai kurios merginos renkasi ir drąsesnius sprendimus – raudona, žalią, mėlyna ar dar kitokias spalvas. Tai gana drąsus dažymo būdas, kuris itin populiarus tarp jauno amžiaus merginų ir moterų. Atlikti tokį dažymą galima nesunkiai ir namuose. Svarbiausia lygiai atskirti sruogas nuo likusių plaukų. Toks dažymas pagyvina įvaizdį, suteikia išskirtinumo.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos