Šiuolaikiškos idėjos išskirtiniam lauko apšvietimui

Vakare apšvietimas suteikia savito jaukumo, naktį saugumo. Statistiškai kalbant namai su apšvietimo plėšiami yra žymiai rečiau nei tie kurie apšvietimo neturi. Vieni iš naujausiai paplitusių šiuolaikinių idėjų yra sieniniai šviestuvai.

Apšvietimas namui išties yra svarbus, bet kyla klausimas kokį apšvietimą man pasirinkti. Paruošiame šiuolaikiškų idėjų Jūsų mylimam būstui ir pasidalinsime tomis idėjomis su Jumis.

Šviestuvai virš lauko durų

Tikriausiai vienas populiariausių būdų apšviesti namą yra pradedant apšvietimu virš laukinių durų. Tai ne tik suteikia kokybės pastatui, bet taip pat ir saugumo sumetimais tai yra ganėtinai pravartu. Modernu būtų išryškinti duris apšvietimo kampą kryžiuojant.

Svarbus šviesos šaltinio stiprumas, tačiau dar svarbiau, jog šviestuvai būtų tvirti, turi būti atsparūs drėgmei bei dulkėms.

Eksterjeras ir namo išorė

Šiuolaikiniai šviestuvai esantis būsto aplinkoje yra pakitę. Dabar idėjos ateina iš gamtos, integruojami šviestuvai į žemę, tai sukuria puikų vaizdą net tada kai yra pilnai sutemę.

Namo kontūrų ar sienų apšvietimas

Šiuolaikiniame eksterjere galima sutikti šviestuvų kurių tikslas apšviesti pačio namo kontūrus bei jo sienas – taip sukuriant aiškų pastato išdėstymą ir vaizdą. Naktį važiuojant pro apšvietimą namą būtų galima matyti visą namą.

Apšvietimas montuojamas arba iš žemės spindulius nukreipiant į namo sienas arba montuojant sienos viršuje spindulius kreipiant 90-šimt laipsnių žemyn pagal sieną.

Tvoros vartų apšvietimas

Taip pat naujovė yra apšviesti tvoros vartus, jeigu vartai automatiškai atsidaro ir užsidaro galima sukurti puikų apšvietimą montuojant šviestuvus tiesiai ant vartų. Tad kai vartai atsidarys ar užsidarys vartų apšvietimas keliaus kartu su jais.

Augalų apšvietimas

Ir tikriausiai šiuolaikiškiausias apšvietimas yra augalų apšvietimas. Apšviečiant augalus iš apačios sukuriamas puikus vaizdas į sodą ar į kiemą net ir naktį.

Dažniausiai naudojamas apšvietimas augalams yra LED lempučių švieselės kurios įkraunamos saulės spinduliais. Taip ne tik sukuriama puiki atmosfera, bet ir taupoma elektra.

Pabaigai

Taip pat norime patarti, jog pasidomėtumėte iš kokios medžiagos yra pagaminti šviestuvai. Puikus variantas yra kai šviestuvai pagaminti iš miltelių būdu dažytų aliuminiu, ši medžiaga yra itin tvirta ir lengva.

Ne patartumėte žiūrėti į nerūdijančio plieno gaminius, nes jie dažniausiai gaminami iš labai plono metalo, tad po kelerių šaltų mėnesių jei gali pradėti skilinėti. Galite įsigyti šviestuvus ir iš aukštos kokybės plastiko, organinio stiklo PMMA. Šios medžiagos nekorija, yra itin lanksčios, ilgai nesuges.

Taip pat atkreipkite dėmesį į šviestuvų spalvą. Derinkite spalvą prie eksterjero. Suteikite šansą dizaineriui pakomentuoti – ką jis mano norint išvengti tokių atvejų, kai pradeda pabosti jūsų pačių aplinka.

Taip pat atkreipkite dėmesį kokios lemputės jums geriausios, paprastos – geltonos spalvos, ar naujosios LED?

Jeigu jus ir toliau domina daugiau šiuolaikinių idėjų Jūsų namas kviečiame apsilankyti bijunai-prienamo.lt

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos