Starteriai traktoriams – viena iš ieškomiasių detalių

Augant dirbamos žemės plotams prisireikia ir galingesnės technikos. Tokiu atveju, ūkininkai dažniausiai ima žvalgytis į vieną populiariausių ūkio padėjėjų – traktorius. Jį išsirinkti yra atsakingas, ilgalaikis sprendimas, kurį priimti ne taip jau paprasta.

Ko gero, kaip ir dažnas žmogus, visi nori sutaupyti, tad kartais techniką renkamasi ne pagal tai, kokius darbus turės padėti atlikti, bet labiau pagal mažesnė kainą. Ir ypač mažesniuose ūkiuose, vienas traktorius dažniausiai naudojamas visiems reikiamiems darbams atlikti, tad pastarasis ir greičiau dėvisi. Tokiu atveju, jau traktorių dalys ateina į pagalbą. Kokių traktorių dalių dažniausiai ieškoma?

Starteriai traktoriams – vieni iš dažnai ieškomų detalių. Starteriai reikalingi variklio užvedimui, tad nuo dažno naudojimo jie gan greitai susidėvi. Dar dažniausiai ieškomų dalių sąraše: galinis tiltas, traukė, krumpliaračiai, turbokompresoriai ir dar daugiau…

Jeigu Jums reikalingos traktorių dalys ar tiesiog nusprendėte atsinaujinti ar susitvarkyti savo turimą traktorių – www.jubana.lt gali pasiūlyti itin platų pasirinkimą. Platus ne tik asortimentas, bet ir pasirinkimas pagal kainą, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą!

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos