Traktoriaus išoriniai pakeitimai dažniausiai yra lengvesni nei vidiniai

Dažnai norint didesnio komforto savininkai yra linkę perdirbti senesnės kartos traktorių modelius. Tokie papildomi patobulinimai ne tik gali padidinti darbo našumą, suteikti darbuotojui daugiau patogumo vairuojant, bet ir padėti tapti unikalaus galingos technikos savininku.

Šiame straipsnyje aptarsime dažniausiai savininkų atliekamus pakeitimus. Išoriniai pakeitimai dažniausiai yra lengvesni nei vidiniai. Tai tokie paprasčiausi darbai, kaip dažymas, naujo buferio sumontavimas, žibintų traktoriams keitimas ir kt. Nauji prekiniai žibintai yra itin naudingas pakeitimas, kurio dėka traktorius tampa geriau matomas. Tai vienas iš greičiausiai atliekamų patobulinimų, kurį galite atlikti ir patys prijungdami žibintus tiesiogiai prie akumuliatoriaus. Turėkite omeny, kad montuojant naujus LED žibintus gali prireikti įsigyti pagal poreikį ir LED žibintų priedų.

Kalbant apie vidinius pakeitimus, vieni populiariausių yra kabinos sėdynės keitimas bei maitinimo bloko keitimas. Norint didesnio patogumo tikrai pravartu pakeisti sėdynę į patogią ir minkštą, kadangi ypač dirbant sezono metu ilgas valandas sėdėjimo padėtis gerina darbo našumą. O norint pagerinti pralaidumą, didesnio variklio galingumo patariama keisti maitinimo bloką. Žinoma tokius rimtesnius patobulinimus gali atlikti tik profesionalus specialistai. O norint įsigyti reikiamas traktorių dalys svarbu atsirinkti patikimus tiekėjus.

Galimi ir kiti įvairesni patobulinimai, tačiau prieš pradedant reikėtų visuomet įsivertinti finansines ir laiko galimybes, nes visi pakeitimai papildomai kainuoja ypač jeigu norima pasidaryti kokybiškai.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos