Valgomojo baldai: kaip nesuklysti, renkantis stalą?

Valgomasis – tai vieta, kurioje rytais bei vakarais susirenka visa šeima, o per šventes net ir giminės. Būtent todėl šiai erdvei itin svarbu išrinkti kokybiškus baldus. Baldai namams turi būti patogūs, ypač kalbant apie valgomojo stalą. Valgomojo baldai turi būti ne tik kokybiški, bet ir patogūs, kadangi šioje namų vietoje neretai praleidžiame net ir po kelias valandas, ypač, jeigu mėgstame artimus ryšius su savo šeima. Nėra nieko smagiau, kaip grįžus visiems po sunkių darbų, susėsti ir ramiai pavakarieniauti, aptariant, kaip praėjo diena.

 

Geriausi valgomojo baldai bus tokie, kurie ne tik prisitaikys prie Jūsų finansinio biudžeto, tačiau ir prie bendro namų stiliaus. Tikriausiai baldai namams jau seniausiai išrinkti, tad beliko pasirūpinti valgomojo stalu ir kėdėmis. Kadangi šiais baldais tikimasi naudotis bent 5 ar net 10 metų, būtina rinktis atidžiai. Nekvailiokite ir nepirkite stalo su kokiomis nors keistomis detalėmis, kadangi po kelerių metų galite patys stebėtis savo keistu skoniu. Optimaliausias pasirinkimas – klasikiniai baldai. Kėdes visada galite pakeisti, pervilkti apmušalus ir kita, tačiau stalas turi tarnauti Jums labai ilgai. Rinkdamiesi naujus baldus, išbandykite juos jau parduotuvėje ir galėsite lengviau nuspręsti, ar vienoks ar kitoks stalas Jums patogus.

 

Valgomojo stalas turi idealiai tikti Jūsų paskirtoje erdvėje. Neapsigaukite ir nepasistatykite per didelio stalo. Idealus variantas Jums gali būti išskleidžiamas stalas, kurio ilgį bei plotį galima reguliuoti atitinkamai pagal sėdinčių svečių kiekį. Toks pasirinkimas yra vienas iš idealiausių itin mažose erdvėse. Labai atsargiai reikėtų rinktis ir kėdžių kiekį. Jei stalas nėra toks didelis, kaip galvojote, o prie jo pristumsite dar ir per daug kėdžių, svečiai remsis vienas į kitą alkūnėmis ir jaus diskomfortą. Atsisėskite patys ir įvertinkite, koks turi būti maksimalus komfortas prie valgomojo stalo.

 

Kai nuspręsti tampa vis sunkiau, visada verta pasikonsultuoti su interjero dizaineriais. Jie ne tik patars dėl reikiamo stalo dydžio Jūsų namuose, tačiau ir pasufleruos, kokios medžiagos baldus šiuo metu verta įsigyti.

Rekomenduojame

Atsitiktinės naujienos